TAKTO! Pożyczka gotówkowa na czasie

DZIECINNIE PROSTE ZASADY, DZIECINNIE ŁATWY DOSTĘP. TAKIE WARUNKI MA TYLKO TAKTO!

  • Żadnych ukrytych opłat, „gwiazdek” i „niespodzianek”
  • Kwota pożyczki nawet do 10 000zł - to najwyższa kwota pożyczki dostępna poza bankami
  • Okres spłaty od 3 do 36 miesięcy
  • Umowa zawierana przez telefon lub kuriera – bez wychodzenia z domu
  • Decyzja kredytowa nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku,

Wiemy, że czasy są trudne, więc nie mnożymy trudności. Rozumiemy i akceptujemy to, że możesz pracować na umowę „śmieciową”, mieć różne źródła dochodu bądź "złą" historię kredytową.

ZOBACZ, JAK ŁATWO OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Krok 1 -

Wypełnij prosty formularz kredytowy lub zadzwoń pod numer 801 006 206 lub 22 456 3000 (z telefonu komórkowego) – niezwłocznie oddzwonimy do Ciebie z wstępną decyzją kredytową

Krok 2 -

Zbadamy Twoją zdolność kredytową

Krok 3 -

Oddzwonimy w celu zawarcia umowy przez telefon lub umówienia kuriera, który dostarczy Ci umowę i odbierze niezbędne dokumenty

Krok 4 -

Wypłacimy Ci pożyczkę przelewem lub odbierzesz pieniądze na poczcie

Krok 5 -

Wyślemy umowę

Jakie muszę spełniać warunki aby dostać pożyczkę?

Każdego klienta oceniamy indywidualnie, jednak jest kilka warunków, koniecznych do spełnienia:

- wiek osoby wnioskujące - nie może przekroczyć 75 lat,

- należy posiadać co najmniej jedno źródło udokumentowanego dochodu w wysokości min 500zł,

- klient nie może posiadać zajęć komorniczych oraz na dzień sporządzenia pożyczki posiadać zadłużenia w BIG lub BIK.

Jakie jest oprocentopwanie i RRSO dla pożyczki TAKTO?

Oprocentowanie pożyczki wynosi 8% w skali roku. Oprócz tego, do kosztów pożyczki jest doliczana opłata przygotowawcza w wysokości 9% oraz opłata prowizyjna, której wysokość ustalana jest indywidualnie. Roczna wysokość Rzeczywistej Stopy Oprocentowania dla pożyczki na okres 12 miesięcy wynosi od 194% do 327%.

Jakie są konsekwencje braku spłaty? Jakimi kosztami zostanę obciążony?

W przypadku braku spłaty, naliczamy odsetki karne, w wysokości 4-krotności stopy lombardowej (obecnie 10% rocznie), a także klient zostaje obciążony kosztami monitoringu i kosztami windykacji. Koszt upomnienia telefonicznego lub listownego wynosi każdorazowo 15zł. W przypadku egzekucji komornicznej, klient zostaje obciążony jej rzeczywistymi kosztami.

Jak mam udokumentować dochody?

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące sposobu udokumetowania dochodu przekażemy podczas sporządzania wniosku. Nie mnożymy trudności i akceptujemy wiele form potwierdzenia uzyskiwania dochodu (m.in. umowa o pracę, wyciąg z konta, RMUA, zaświadczenia).

Mam inne niespłacone zobowiązania czy dostaną pożyczkę?

Oferta pożyczek TAKTO została przygotowana dla klientów, którzy na moment składania wniosku nie mają zajęć komorniczych i na bieżącio regulują swoje zobowiązania.

Jak wysoką pożyczkę mogę dostać?

Wysokość pożyczki jest uzależniona od wielu czynników i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta na podstawie jego aktualnej zdolności kredytowej. Maksymalna kwota pożyczki wynosi obecnie 10 000zł.

W jaki sposób otrzymam pożyczkę?

Wypłata pożyczki dokonywana jest na wskazany rachunek bankowy. Dla osób, które nie dysponują kontem, istnieje możliwość odbioru pożyczki w dowolnym Urzędzie Pocztowym (usługa GIRO Płatność). Za wypłatę na poczcie nie jest pobierana opłata.

W jaki sposób mogę zawrzeć umowę?

Zawarcie umowy jest bardzo proste i wygodne, bez konieczności wychodzenia z domu i zbędnych wizyt naszych pracowników w Państwa domach. Umowę można zawrzeć przez telefon (zdalnie), bądź poprzez firmę kurierską.

Dlaczego muszę dokonać autoryzacji poprzez wpłatę 1 grosza?

Autoryzacja poprzez wpłatę na konto 1 grosza, dokonywana jest wyłącznie w procesie zawierania pożyczki przez telefon i służy potwierdzeniu tożsamości klienta. Dlatego konieczne jest, aby przelew został dokonany z rachunku bankowego osoby wnioskującej o pożyczkę gotówkową.

Jak wygląda proces zawarcia umowy przez telefon (zdalnie)?

W trakcie rozmowy telefonicznej odczytujemy wszystkie najważniejsze informacje na temat pożyczki, znajdujące się w umowie. Prosimy także o przesłanie mailem lub faksem skanów wymaganych dokumentów oraz dokonania autoryzacji poprzez wykonanie przelewu kwoty 1grosz na wskazany rachunek bankowy. Po spełnieniu tych warunków i potwierdzeniu zgodności danych przekazujemy środku pieniężne i Pocztą Polską wysyłamy dokumenty związane z pożyczką wraz z harmonogramem spłaty.

Jak wygląda proces zawarcia umowy poprzez Kuriera?

Firma Kurierska (Pocztex) dostarcza we wskazanym terminie umowę o pożyczkę w dwóch egzemplarzach wraz z niezbędnymi dokumentami (np. formularzem informacyjnym). Jednocześnie kurier odbiera od klienta podpisany egzemplarz umowy oraz wymagane dokumenty i dostarcza je do nas. Kurier jest już opłacony przez nas w dwie strony. Jeśli Kurierowi nie uda się dostarczyć przesyłki - zostaje ona awizowana i przekazana do najbliższego Urzędu Pocztowego.

Jaki jest koszt pożyczki?

Cena pożyczki jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta i składa się na nią: oprocentowanie nominalne, opłata przygotowawcza i opłata prowizyjna. Poza tym nie są pobierane żadne inne opłaty.